دفتر مرکزی : 6-44380804-021
ایمیل : Hab@hamiabbaspar.com

درباره ما

شرکت حامی آب بسپار از سال 97 با هدف تامین و ارائه خدمات فنی و مهندسی و تعریف اصل کیفیت به عنوان یک ارزش در صنعت ژئوسنتتیک بالاخص محصول ژئوممبران پلی اتیلنی HDPE Geomembrane فعالیت خود را آغاز نمود و در طول این مدت با شناخت نیاز مشتریان خود در صنایع مختلف و با هدف بهبود کیفیت و رفع نقایص موجود در محصول تولید ایران و در رقابت با رقبای تولید کننده تراز اول جهانی افتخار دارد از ابتدای سال 1400 با بهره گیری از تجارت خود و بروزترین تکنولوژی های ساخت خطوط تولید ورق های پلیمری (ژئوممبران) با قالب مسطح Flat Die Sheet Extrusion Production line در فضای بالغ بر 13000 متر مربع در منطقه صنعتی اشتهارد استان البرز اقدام به خرید، نصب و راه اندازی عریض ترین خط تولید ورق ژئوممبران پلی اتیلن در کشور با عرض محصول نهایی تا 7/5 متر با توانایی تولید ضخامت از 0.75 لغایت 3 میلیمتر با ظرفیت اسمی 1500 کیلوگرم بر ساعت نموده است.

شرکت ما امیدوار است با هدفگذاری بر تولید محصول با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی GM13 و ملی 15582 به کسب بازارهای خارجی و داخلی و مهمتر از آن کسب رضایت مشتریان خود ارزش و توان تولیدات محصولات ساخت ایران را باز تعریف نماید.

تیم ما با بیش از 15 سال سابقه در ارتباط با تولید، تامین و اجرای محصول ژئوممبران متعهد به تولید ژئوممبران با الزامات سختگیرانه و مسئولیت پذیری بالا است.

شرکت و تیم ما با نگاه به آینده، با بهره گیری از افراد کارآمد و با انگیزه و اخذ مشاوره از اساتید ، در یک محیط حرفه ای مبتنی بر اصول اخلاق و احترام و شفافیت نسبت به خود و مشتریان و با هدف پیشرفت، نوآوری و بهبود مستمردرکیفیت محصولات خود حرکت خواهد نمود.

تعهد ما به حقوق مشتری، تمرکز ما بر کیفیت و تجربه در این صنعت به ما امید و اجازه همکاری بلند مدت با مشتریان خود را میدهد.